Srpen 2012

Weekly Catches! - 4.8. - 11.8.

11. srpna 2012 v 17:39 | Emily Cohen |  Weekly Catches
Tento projekt z mé vlastní výroby umožnuje dát najevo, co za týden jste si nového pořídili. Jednou bude fotka plná a jindy třeba nebude (nebude co fotit).


"weekly catches" - v překladu týdenní úlovky


Weekly Catches! - 28.7. - 4.8.

9. srpna 2012 v 11:39 | Emily Cohen |  Weekly Catches
Tento projekt z mé vlastní výroby umožnuje dát najevo, co za týden jste si nového pořídili. Jednou bude fotka plná a jindy třeba nebude (nebude co fotit).


"weekly catches" - týdenní úlovky a nemusí to být ovšem nutně oblečení !


3 days in Prague! ♥

4. srpna 2012 v 19:17 | Emily Cohen |  Fotoalbum
Praha. Moje milované city ^^


Já vím, ten můj cit pro rovné držení foťáku.


LION!♥ a můj malý roztomilý bratránek! :3


Opět LION .


Tycho a Johannes!


Petřín. :)

¨

Praha.


Pouliční lampa.

3.8. - Všechno nejlepší, Emily!

4. srpna 2012 v 17:43 | Emily Cohen |  Zápisník
No, víte to až teď. :] Menší polemizování o tom jestli být sám nebo ne?


Na své narozeniny jsem sama. Dočista sama. Od rána jsem nikomu neřekla "ahoj" ani "děkuji" na případné blahopřání k narozeninám. Ale je to správné? Má člověk být na narozeniny sám? Nemá si užívat s rodinou a s přáteli? Já vlastně nevím.
A protože jsem teď doma sama a vlastně se to do zítřka nezmění - no nezní to tak špatně, abych toho mohla litovat - takže si užívám sama. Směju se, tancuju, dívám se na filmy a jím to na co mám zrovna chuť bezohledu na to jestli je to zdravé. Užívám si. A to podle mě se má na narozeniny dělat.
Jednoduše je mi čtrnáct. A teď vlastně vím, komu na mě záleží. Kdo jsou přátelé a kdo ne. A no, taky teď vím kdo si mé přátelství zaslouží a lituju, že jsem občas tak hloupá, že to přehlédnu. Pozná se to. Ten kdo si vzpomene, že jste zase o rok starší a napíše, ten je přítel. Ten kdo ani nenapíše na facebook, není přítel, jen si na něj hraje. A ten který možná si vzpomene, ale nemůže napsat... je možná přítel a možná ne.
A do dalšího roku chci dosáhnout...no, konečně být aspoň trochu dospělá, ale nezavrhnout na dětský svět. I když už teď vím, že v životě ne vždy vítězí dobro a ne vždycky když jsi dobrý dosáhneš toho čeho chceš.
Možná až teď si uvědomuju, že jsem starší. Jsem vlastně ráda, že mi je čtrnáct a nebo ne? Pořád jsem dítě, ale opouštím ten svět. Jak řekl Constantine "...ty uvidíš je, a oni tebe..." A potom už nebude cesty zpátky. Dělám správný krok? Mám je vidět, když už jsou dveře odemčené a já se přesto koukám přes klíčovou dírku? Vidím málo a ono je toho tak strašně moc.
Asi to možná bude stát za to a možná toho budu litovat. Bohužel jsem člověk.

Je to sobecké, marnivé a vůbec se to nesluší, ale přesto. Přeju si všechno nejlepší, co jen můžu mít. Ať se všechny přání a sny se mi splní, ať lidé mi podobní a lidé kteří se narodili ve stejný den se mají a budou mít tak dobře jako já. - ten konec už nezněl tak hrozně. :D

Docela hezké, hm? Poprvé jsem byla delší dobu bez kontaktu s lidma, takže podepsalo se to na mě.