Červenec 2012

Sweater. Shirt. & Cute Ring.

24. července 2012 v 20:39 | Emily Cohen |  Fashion; Beauty
Tohle už mám v šatníku asi týden, takže konečně to tu dám. Ta poslední fotka je nekvalitní, prsten naživo je mnohem hezčí, tak snad se bude líbít. :]

Cena: 150 kč (po slevě)
Barva: světle krémová?


Cena: 150 Kč (po slevě)
Barva: šedo-bílá


Cena: 30 kč (po slevě)
Barva: černáI don't have a time! - 23th July

23. července 2012 v 21:51 | Emily Cohen |  Zápisník
Poprvé píšu do svého zápisníku.
Jsou prázdniny a já si nenajdu čas sem zajít. Nedělám nějaké extra zajimavé činnosti, spíš se čím dál tím víc těším na setkání s E. To je jediná atraktivní věc o prázdninách... možná ještě ty dny v Praze (snad opět aspoň chvíli s E.).
Naše první setkání ! - a už jsem ve stresu (týden před akcí :D )
To znamená, že bude muset být všechno naprosto perfektní. Vlasy, obličej, oči, outfit. Uf! Aspoň už teď vím, čemu se budu tento týden věnovat. Kecám, já se líbím ráda. ^^


K-pop!

Nic jsem neokomentovala. Nic jsem nepřidala. A včera přišlo 21 lidí! Nechápu, ale děkuji. A to mám plno článků rozepsaných. Hrůza!
Takže, těšte se na plno filmových recenzí, fotek toho co jsem koupila/dostala a taky moje milované tutorialy a DIY. A taky si říkám, že asi častěji napíšu i tady. Sice očekávám, že můj nudný všední život nikoho zajimat nebude, ale aspoň se vypíšu. ^^

Emily C.NEW Handbags !

21. července 2012 v 19:19 | Emily Cohen |  Fashion; Beauty
Tak a jsou tu další včerejší úlovky. Už dlouho jsem chtěla kabelku, která by byla dostatečně velká, abych jí mohla nosit do školy. No, a nakonec z jedné se vyklubaly dvě. ^^
Obě jsem si už stihla zamilovat. Ach!

First.
Cena: 350 kč
Barva: černá

Second.
Cena: 250 kč
Barva: černá


Proč tyhle?

Na první pohled se mi líbily. Obě jsou černé a to proto, že černá pro mě je neutrální barva a dobře se s každou jinou barvou kombinuje. Obě mají ten delší pásek (na 1. fotce je zrovna použit, na 2. lze vidět uvnitř kabelky), takže se nošení ještě zpohodlní. Ta druhá je sice menší, ale za to miluju ty její všechny přihrádky, kapsičky a tak.
Snad dlouho vydrží :)

Emily C.

Angličtina přehledně - Jaroslav Lakomý

21. července 2012 v 17:10 | Emily Cohen |  Knihy; Recenze
Tak tahle knížka je můj včerejší úlovek. Našla jsem jí v antikvariátu. Za pouhých 50 kč a to normální cena se pohybuje mezi 70 - 160 kč. Nová sice není, ale za to se mi líbí její uspořádání.

Obsah:

Vocabulary (podle témat)
4 - 40 str.

Grammar
41 - 61 str.

Experience
62 - 63 str.


Proč koupit?

Určitě bych tuhle knížku nedoporučovala začátečníkům. Gramatika je hodně shrnuta a je to spíš, takové opakování. Slovíčka jsou rozšířená a v tématech, což je dobré jak na psanou formu tak na mluvenou. Také je plus to, že výslovnost je napsaná co nejvíce česky a samotná kniha je lehká. Do hodin angličtiny nejlepší. :]

Emily C.

Coffee stencil - DIY Tutorial

19. července 2012 v 10:36 | Emily Cohen
Tak a našla jsem další skvělý tutorial. ^^ Velmi jednoduchý, takže ho určitě každý zvládne. Je od Lizzy, od které jsem použila i fotografie, no snad nevadí.Potřebujeme: plastové víčko na hrníček, nožík, papír a pero

Postup: Na papír podle víčka napíšeme nějaký nápis (např. I♥you - jako je na obrázku). Víčko přiložte na papír, tak jak to je na obrázku. Pomocí nožíku vyřežeme náš nápis a máme vlastně hotovo. Teď už stačí jen uvařit dobré kafíčko, přiložit víčko na hrníček a na víčko nasypat kakao a tím překvapit někoho blízkého.Emily C.

Tuxedo Nail Art - Tutorial

18. července 2012 v 21:36 | Emily Cohen |  Fashion; Beauty
Od cutepolish mám tu nejlepší inspiraci, co se nehtů týče. Opravdu si s tím vyhraje a na nehtech to vypadá tak dobře. ^^ (no, už se vidím jak to budu dělat levačkou :D ). Určitě se tu ještě něco od ní objeví.

Stačí vyzkoušet a uvidíte jestli se povede. Všem snaživcům hodně trpělivosti ! :]


Emily C.

Avon - Sun. Hair. Water.

17. července 2012 v 12:37 | Emily Cohen |  Fashion; Beauty
Tak a máme tu dalších pár kosmetických kousků. Přišly asi před týdnem, ale tak nějak jsem neměla chuť blogovat, takže je to tu až dnes. Dala jsem to dohromady a očislovala. Snad je to přehlednější. :]

Hair Tutorial with Bandana

17. července 2012 v 11:18 | Emily Cohen |  Fashion; Beauty
Už dlouho si říkám, musíš si sehnat "Bandana", musíš si sehnat "Bandana". A pořád jí nemám. :D Kdyby měl někdo tip, kde bandanu koupit, napište prosím.
Tenhle Tutorial se mi líbí. Jediná smůla je to, že mi chybí základní věc - dlouhé vlasy. :[


Emily C.

Opožděné kosmetické dárečky

5. července 2012 v 18:09 | Emily Cohen |  Fashion; Beauty
Dneska konečně přišli výrobky značky Avon. ^^ Vlastně těch pár věciček, to je dárek na vysvědčení a další příjdou až za (dva) týdny. Ještě jsem je nestihla vyzkoušet, samozřejmě. Recenzi na ně udělám až.. asi za dva týdny? Tak nějak.

First

Transparentní tekuté oční linky ( 3 ml )

Použití: stačí nánest na aplikátor oční stín a získate oční linky v barvě očního stínu. Poté jenom aplikátor důkladně očistěte.

Ano, má to sice 3 ml, ale líbí se mi ta funkce. Navíc aplikátor je tenký, takže doufám že se s nim bude dobře pracovat.

Second

Čistící sprchový gel proti akné (200 ml)

Použítí: aplikujte na problematické partie během sprchování, poté důkladně opláchněte.

Pozor ovšem, aby se vám gel nedostal do očí (obsahuje totiž kyselinu salicylovou)! Občas se nějaký pupínek objeví, takže mě to napadlo vyzkoušet.
Nezdá se mi nějak parfemovaný, spíš se zdá bez vůně.Third
Kůra proti akné s 2% kyselinou salicylovou (15 m)

Použití: aplikujte na vyčistěnou pleť. Na problematická místa naneste tenkou vrstvu 1-3 krát denně.


Většinou takové věci zabírají, takže uvidíme jestli Avon nezklame.


Emily C.

L : Change the World

2. července 2012 v 19:44 | Emily Cohen
"No matter how gifted, you alone cannot change the world."
said L

Změnila jsem názor. V anime Death Note jsem podporovala Lighta, ale ve filmovém zpracování prostě zvítězil L. Bude to možná i tím, že miluju poslouchat angličtinu od japončíka^^ a ten herec má k tomu tak krásný hlas.

Film L: Change the World ve mě zanechal hlubokou stopu. A jsem ráda, že jsem si ten film tak trochu omylem stáhla. Možná bych nikdy pravou tvář Lighta neodhalila. Btw. csfd tvrdí naprostý opak, no co vždycky mé dojmy byly divné.

Emily Cohen